۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
دفتر امور شهري و شوراها
صفحه اصلی
1397/10/10  صبح امروز انجام شد؛ برگزاری نشست مشترک مدیر کل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با شهرداران استان
صبح امروز انجام شد؛ برگزاری نشست مشترک مدیر کل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با شهرداران استان

صبح امروز دوشنبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها و معاونت دفتر امور شهری و شوراها نشست مشترک مدیرکل دفتر اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با شهرداران استان در خصوص فرصت های سرمایه گذاری شهرداری ها برگزار شد.
 
در این نشست مدیرکل اقتصادی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ضمن تقدیر از پورتال سرمایه گذاری شهرداری های استان گفت: راه اندازی این پورتال اقدام باارزشی است و می تواند باعث کاهش بوروکراسی و تسریع در واگذاری پروژه ها شود.
وی افزود: البته برای جذب سرمایه گذار تنها به این اقدامات نباید اکتفا کرد بلکه پیش از هر چیز باید ذهن های ما نیز مهیای سرمایه گذاری باشد.
وی تصریح کرد: ذهن های آماده سرمایه گذاری را باید از همان کودکی پرورش داد و ما باید از همان دوران کودکی به فرزندانمان بفهمانیم که ایجاد اشتغال و تولید ثروت کار ارزشمندی است.
وی تاکید کرد: در طی سال های گذشته از منظر تعداد و میزان وام های ارائه شده از سوی سازمان شهرداری ها، شهرهای استان اصفهان همواره در رتبه های اول تا سوم قرار داشته اند.
وی اضافه کرد: امیدواریم این وام های اعطایی بتواند بخشی از مشکلات پیش روی شهرداری های استان را برداشته باشد.
 
 
 
تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal